Ana sayfa

Guangzhou Huijin International Trading Co.,Ltd

iyi kalite Antiviral Yüz Maskeleri satış için
iyi kalite Antiviral Yüz Maskeleri satış için
Ben sohbet şimdi

Guangzhou Huijin International Trading Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Guangzhou Huijin International Trading Co.,Ltd Guangzhou Huijin International Trading Co.,Ltd Guangzhou Huijin International Trading Co.,Ltd Guangzhou Huijin International Trading Co.,Ltd Guangzhou Huijin International Trading Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Sabo
No. Çalışanları : 100~300
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 90% - 100%

1999 yılında kurulan SABO Elektronik Technology Co, Ltd araştırma ve yenilikçi Elektronik ve Mekanik geliştirmeye odaklanan, dünyanın önde gelen üreticisidir Araç Hız Sınırlayıcı, Forklift Hız Sınırlayıcı, Forklift Aşırı Hız Alarmı, GPS Takip Sistemi ile Araç Hız Sınırlayıcı.

 

As a global manufacturer, we are concentrating on our core competencies: On innovations and technically demanding solutions for Road Safety. Küresel bir üretici olarak temel yetkinliklerimize odaklanıyoruz: Yol Güvenliği için yenilikler ve teknik olarak zorlu çözümler üzerine. And we have already set up R&D center, and created a stable, professional and high quality R&D team in Panyu district, Guangzhou city, China. Ve biz zaten Ar-Ge merkezi kurduk ve istikrarlı, profesyonel ve kaliteli bir Ar-Ge ekibi Panyu bölgesinde, Guangzhou şehir, Çin yarattı. And SABO road speed governor has already got ISO9001, CE, ROHS, E-Mark, ECE, and more than 100 global and national patents, etc. Ve SABO yol hız regülatörü zaten ISO9001, CE, ROHS, E-Mark, ECE ve 100'den fazla küresel ve ulusal patent, vb.

 

İletişim bilgileri
Guangzhou Huijin International Trading Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Rain Kong

Tel: +8615918707317

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)